top of page

Oferta

Oferuję szkolenia dla firm, szkół, instytucji, współprace dedykowane oraz konsultacje dla osób indywidualnych

10.png

Oferta dla firm odzieżowych

SZKOLENIA

Jeśli jesteś właścicielem marki odzieżowej i potrzebujesz szkolenia dla siebie lub swoich pracowników z obszaru tworzenia strategii dla marki zrównoważonej, tworzenia kolekcji zrównoważonych i zarządzania nimi, a także odpowiedniej i odpowiedzialnej komunikacji, zapraszam na dedykowane szkolenie, w zależności od potrzeb. Napisz lub zadzwoń do mnie, aby poznać szczegóły.

WSPÓŁPRACA DEDYKOWANA

Jeśli Twoja firma potrzebuje dedykowanego wsparcia we wdrożeniu strategii lub rozwiązań zrównoważonych chętnie pomogę. Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny takiej współpracy.

+48 883 770 353

11.png

Oferta dla instytucji, organizacji, szkół

SZKOLENIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Szkolenia dla dzieci i młodzieży to najbardziej wdzięczny i mój ulubiony rodzaj pracy. W świecie zdominowanym przez miliony mikrotrendów, które pojawiają się i znikają nawet w ciągu tygodnia, a także w świecie, w którym kanonem piękna są twarze i ciała zmodyfikowane przez filtry na TIKTOKU, powinniśmy uczyć młodych ludzi zasad zdrowego postrzegania siebie oraz dobrych wyborów konsumenckich. Te niedoścignione ideały piękna czynią duże spustoszenie w głowach nastolatków, burząc ich budujące się dopiero poczucie własnej wartości i próby odnalezienia się pomiędzy potrzebą przynależności i akceptacji, a potrzebą wyróżnienia się. Dlatego warto i należy z nimi o tym rozmawiać. Warto im pokazywać, jaki wpływ mają ich wybory na świat i ludzi, a także na ich własne zdrowie. Zapraszam do kontaktu jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym szkoleniu.

+48 883 770 353

11.png

Oferta dla osób indywidualnych

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Jeśli chciałabyś skomponować swoją zrównoważoną szafę i nauczyć się jak wybierać, gdzie kupować oraz jak w praktyce wdrożyć zasadę MNIEJ, ALE LEPIEJ, zapraszam Cię na indywidualne konsultacje. W czasie około godzinnej rozmowy omówimy Twój styl życia, potrzeby oraz najlepsze sposoby na to, aby odmienić Twoją szafę na  łatwiejszą w użytkowaniu i bardziej przyjazną dla Twojego zdrowia, planety i ludzi produkujących. Wskażę Ci konkretne miejsca gdzie kupować lepiej, a czego absolutnie nie kupować. Cena konsultacji to 300 zł. Napisz do mnie, jeśli masz pytania, lub chciałabyś się umówić na spotkanie.

+48 883 770 353

bottom of page