top of page

Moją misję realizuję również poprzez wypowiedzi w mediach. Poniżej wybrane rozmowy i artykuły.

TVN 24

"Rozmowy o końcu świata" Magdy Łucyan to wyśmienity program podejmujący tematy związane z ociepleniem klimatu. Tym razem o modzie. Zapraszam na reportaż m.in. z moim udziałem "Moda (nie)odpowiedzialna".

Glamour

Jak co roku, w związku ze Światowym Dniem Ziemi, kwietniowe wydanie Glamour porusza kwestie ekologii. A w nim miałam przyjemność porozmawiać z Martą Kutkowską, która zaprosiła mnie do rozważań na temat wszystkich wpływów przemysłu odzieżowego, a także tego, co na co dzień możemy robić, aby te wpływy ograniczać. Jak rozumieć modę i jak z niej korzystać, aby nie przestała sprawiać nam przyejmności, ale jednak była bardziej odpowiedzialna.

Artykuł o tytule "Nabici w butelkę" w odniesieniu do poliestrowych ubrań z butelek PET, to jedna w wielu ściem mody. Jakie są kolejne? Zapraszam do artykułu...

 

TVN Style

W programie "Co słychać" mówię o kończącym się roku 2023 w kontekście eko-zmian w branży odzieżowej i perspektywach na 2024.

Chilli Zet

W ramach audycji "Same przyjemności" Iwony Kutyny rozmawiamy o mojej drodze w modzie i wszystkich problemach fast fashion

Podcast 
Karoliny Korwin Piotrowskiej

Wysłuchaj odcinka 41 podcastu Karoliny Korwin Piotrowskiej o jej zmieniającej się perspektywnie na modę. W tym odcicnku p. Karolina poleca mój profil na IG.

Gazeta.pl

W audycji Studio Biznes prowadzonej przez Iwonę Kutynę miałam przyjemność mówienia o trudnych aspektach związanych z przemysłem odzieżowym, a także o trudnościach, z którymi będą musiały zmierzyć się firmy odzieżowe. (nasza rozmowa od 19 minuty audycji).

Wprost Zdrowie

Mam grubą kurtkę, a trzęsę się z zimna. Ekspertka: „Ubrania z sieciówek mogą tylko wyglądać na ciepłe” To artykuł do jakiego zaprosiła mnie dziennikarka medyczna Aleksandra Zalewska - Stankiewicz

Glamour

W kwietniowym wydaniu Glamour obalam mit, że moda luksusowa to zawsze wysoka jakość

Radio Czwórka

W Radio Czwórka miałam przyjemność pojawiać się cyklicznie na zaproszenie Kamila Jasińskiego w audycji 'Pierwsze słyszę'.

Radio Poznań

W audycji Atomowe rozmowy Sandry Soluk rozmawiamy o fast fashion.

Wprost Zdrowie

'Nosisz sztuczną bieliznę? Nawet nie wiesz, jak sobie szkodzisz'. Zapraszam do przeczytania artykułu, do którego udzieliłam swojej opinii dziennikarce medycznej Aleksandrze Zalewskiej-Stankiewicz.

bottom of page