top of page

Moją misję realizuję również poprzez wypowiedzi w mediach. Poniżej wybrane rozmowy i artykuły.

TVN 24

"Rozmowy o końcu świata" Magdy Łucyan to wyśmienity program podejmujący tematy związane z ociepleniem klimatu. Tym razem o modzie. Zapraszam na reportaż m.in. z moim udziałem "Moda (nie)odpowiedzialna".

Glamour

W listopadowym wydaniu Glamour moja perspektywa na skórę i jej wszystkie alternatywy. Dziękuję za zaproszenie do tego tematu!

TVN Style

W programie "Co słychać" mówię o kończącym się roku 2023 w kontekście eko-zmian w branży odzieżowej i perspektywach na 2024.

Chilli Zet

W ramach audycji "Same przyjemności" Iwony Kutyny rozmawiamy o mojej drodze w modzie i wszystkich problemach fast fashion

Podcast 
Karoliny Korwin Piotrowskiej

Wysłuchaj odcinka 41 podcastu Karoliny Korwin Piotrowskiej o jej zmieniającej się perspektywnie na modę. W tym odcicnku p. Karolina poleca mój profil na IG.

Gazeta.pl

W audycji Studio Biznes prowadzonej przez Iwonę Kutynę miałam przyjemność mówienia o trudnych aspektach związanych z przemysłem odzieżowym, a także o trudnościach, z którymi będą musiały zmierzyć się firmy odzieżowe. (nasza rozmowa od 19 minuty audycji).

Wprost Zdrowie

Mam grubą kurtkę, a trzęsę się z zimna. Ekspertka: „Ubrania z sieciówek mogą tylko wyglądać na ciepłe” To artykuł do jakiego zaprosiła mnie dziennikarka medyczna Aleksandra Zalewska - Stankiewicz

Glamour

W kwietniowym wydaniu Glamour obalam mit, że moda luksusowa to zawsze wysoka jakość

Radio Czwórka

W Radio Czwórka miałam przyjemność pojawiać się cyklicznie na zaproszenie Kamila Jasińskiego w audycji 'Pierwsze słyszę'.

Radio Poznań

W audycji Atomowe rozmowy Sandry Soluk rozmawiamy o fast fashion.

Wprost Zdrowie

'Nosisz sztuczną bieliznę? Nawet nie wiesz, jak sobie szkodzisz'. Zapraszam do przeczytania artykułu, do którego udzieliłam swojej opinii dziennikarce medycznej Aleksandrze Zalewskiej-Stankiewicz.

bottom of page