top of page
1516943248478.jpg

Moja misja

Moda fascynowała mnie od dzieciństwa. Jej moc urzekła mnie możliwościami tworzenia siebie na nowo, wzmacniania poczucia pewności siebie, wyrażania swojej osobowości i stylu życia. Miałam szczęście trafić  do tego biznesu tuż po ukończeniu studiów. I ten świat mnie pochłonął. 

Dziś, po 18 latach pracy w wielu jej obszarach, przemysł jakim stała się moda zaczął mnie przygnębiać i frustrować. W bezwzglednych korporacyjnych systemach liczy się przede wszytskim cel biznesowy, a do ceny produktu nie wlicza się kosztu zasobów naturalnych i ludzkich, jakie składają sie na prawdziwą cenę każdego ubrania.

Wierzę, że można inaczej, lepiej. Wierzę, że pewnego dnia wyznacznikami sukcesu przedsiębiorstwa będą nie tylko finansowe wskaźniki wzrostu, ale też dobrostan przyrody i ludzi. 

Dlatego postanowiałm dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami, dlatego każdego dnia sama również się uczę biorąc udział w targach i konferencjach dotyczących mody zrównoważonej. Moją misją jest szerzenie wiedzy dla naszego wspólnego dobra. Jeśli choć jedna osoba dzięki temu zastanowi się nad swoimi nawykami konsumpcyjnymi, to uznam to za swój sukces. Choć liczę, że będzie was więcej. Bo w tym przypadku liczy się ilość - ilość ludzi, którzy będą głosowali swoim portfelem.

bottom of page